Dantų implantai

Dantų implantai

Mokslui ir technologijoms sparčiai vystantis atsirado  galimybė atkurti prarastus dantis ar jų eiles ir  nežaloti turimų sveikų dantų (jie būdavo šlifuojami, kad tarnautų kaip atramos uždarant dėl dantų netekimo atsiradusius tarpus) bei negaminti nepatogių išimamų dantų protezų. Tokia odontologinė procedūra vadinama implantacija. Implantacijos metu pacientui į žandikaulio kaulą yra įsodinamas sraigtelis vadinamas implantu. Po keleto mėnesių, kai implantas prigija žandikaulio kaule, galima pagaminti vainikėlį, kuris savo forma anatomiškai ir estetiškai atitinka prarastą žmogaus dantį. Esant didesniems dantų tarpams gali būti sriegiami keli implantai, o dantų visiškai neturint ant 4 implantų bedančiame žandikaulyje gali būti tvirtinamas plokštelinis protezas, kurio nereikia išimti.

Tęsiant toliau,  svarbiausiausiais implantacijos privalumais įvardinami –  atkuriamas kramtymo komfortas ir šios odontologinės procedūros ilgaamžiškumas. Šiuo metu Lietuvoje ir pasaulyje yra naudojamos įvairių šalių bei gamintojų implantų sistemos. Kaip bebūtų, implantų tarnavimo amžius labiausiai priklauso nuo implantacijos sekmės ir paties implanto pagaminimo kokybiškumo. Taigi, taip kaip yra reikšminga, kad atliktumėte šią procedūrą pas savo srities profesionalą – chirurgą implantologą taip ir rinkdamiesi implantus pasidomėtumėte, kas yra jų gamintojas, kiek metų jis specifikuojasi implantų gaminimo srityje. Patikėję save specialistui jūs žinosite, kad jis parinks jums tinkamiausią gydymo planą (numatys, kokias apkrovas gali atlaikyti įsriegti implantai), o pasirinkę kokybiškus implantus jūs galėsite nesijaudinti dėl jų tarnavimo trukmės.

Šiuo metu plačiausiai pasaulyje žinomos tokios implantų sistemos kaip – „Strauman“, ,,Nobel“, „Ankylos“,  „Dentis One-Q“. Mūsų klinikoje dažniausiai pacientams yra parenkami sriegti „Dentis OneQ“ gamintojo implantai, kurie atitinka aukščiausios kokybės standartus. Implantus gaminanti Pietų Korėjos kompanija „Dentis“ yra pasaulinio lygio implantologijos forumų organizatorė,  viena iš 5 daugiausia pripažinimo pasaulyje sulaukusių bei pažangiausių implantų firmų,  nuolat tobulinanti savo produkciją bei siekianti suteikti didžiausią komfortą naudotojams. „Dentis OneQ-SL“ – viena implantų sistema, kuri tenkina visus poreikius.